ЗаUs

Shantou Pocssi Plastic Co., Ltd.

Роден во 2005 година во родниот град на козметичко пакување во Шанту, Кина, Pocsssi обезбедува козметичко пакување со висок стандард за клиенти главно во Европа, Северна Америка, Латинска Америка, Океанија и Азија.Квалитетот не може да се преговара во Pocssi.

Топли производи

Вести

Печатење на екран наспроти врело печат
 • Печатење на екран наспроти врело печат

  Печатење со свилен екран и печат со топла печат (или печат со фолија) се два клучни методи прилагодени при дизајнирање пакувања за различни видови производи.Главната разлика помеѓу нив е тоа што едната дава сјајна слика, додека другата дава привлечен акцент...

Ја користиме само најдобрата машина за вбризгување!
 • Ја користиме само најдобрата машина за вбризгување!

  Ние ја користиме најдобрата машина за обликување со инјектирање (хаитски) во Кина за да ги произведуваме нашите пластични кутии и цевки за шминка уште од основањето на нашата компанија.Haitian International Holdings Limited го развива и произведува меѓународниот концепт на машини од 21 век...

ШтоЗборувајте луѓе

 • Трејси Миребе
  Трејси Миребе
  Би сакал да ви се заблагодарам за прекрасните услуги што ги добивме од вашата компанија.Ако постоеше распоред за оценување на вашите услуги, би и дал на вашата компанија А+.
 • Кели Мекларен
  Кели Мекларен
  Одлична и пријателска услуга, одличен производ кој функционира совршено, дефинитивно ќе го препорача овој продавач на другите.Ќе му дадам на овој продавач 10/10.
 • Сара Кечајас
  Сара Кечајас
  Јас сум обожавател на овој добавувач.Квалитетот на производите овојпат е добар како и секогаш.Времето за транспорт е многу кратко, сите прашања ќе бидат одговорени веднаш со трпение.Убаво!
 • Дејвид Блекхерст
  Дејвид Блекхерст
  Производите беа ефикасно спакувани;испорачано во времето што го очекував.Поставувањето на логото беше токму она што го побарав и не попушта.Благодарна што почнав да работам со Џуди бидејќи тие ја направија мојата визија реалност и секогаш беа професионални со мене.Се надевам дека повторно ќе имам бизнис со нив!
 • Џоел Тибо
  Џоел Тибо
  Прекрасни компакти по конкурентна цена и беспрекорна, брза, врвна услуга.Браво Стефан!Ви благодариме, господине, добро завршена работа!Ќе им предложам на моите купувачи, благодарам.
 • Сем Окада
  Сем Окада
  Одлична услуга и добра цена.дојде побрзо отколку што очекував и беше спакуван многу добро.Јас сум многу среќен со мојата нарачка!Ја препорачувам оваа компанија и тие многу добро го додаваат и вашето лого!
inquiry_img