RrethUs

Shantou Pocssi Plastic Co., Ltd.

I lindur në vitin 2005 në qytetin e lindjes së paketimit kozmetik në Shantou, Kinë, Pocsssi ofron paketime kozmetike me standarde të larta për klientët kryesisht në Evropë, Amerikën e Veriut, Amerikën Latine, Oqeani dhe Azi.Cilësia është e panegociueshme në Pocssi.

Produkte të nxehta

Lajme

Printimi i ekranit kundër stampimit të nxehtë
 • Printimi i ekranit kundër stampimit të nxehtë

  Printimi me ekran mëndafshi dhe stampimi i nxehtë (ose stampimi me fletë metalike) janë dy metoda thelbësore të përshtatura gjatë dizajnimit të paketave për lloje të ndryshme produktesh.Dallimi kryesor midis të dyve është se njëri ofron një imazh me shkëlqim, ndërsa tjetri paraqet një theks tërheqës...

Ne përdorim vetëm makinën më të mirë të derdhjes me injeksion!
 • Ne përdorim vetëm makinën më të mirë të derdhjes me injeksion!

  Ne kemi përdorur makinën më të mirë të derdhur me injeksion (Haitian) në Kinë për të prodhuar kutitë dhe tubat tona të kozmetikës plastike që nga themelimi i kompanisë sonë.Haitian International Holdings Limited zhvillon dhe prodhon konceptin ndërkombëtar të makinerive të shekullit të 21-të...

ÇfarëFlisni Njerëzit

 • Trejsi Mirebe
  Trejsi Mirebe
  Do të doja t'ju falënderoja për shërbimet e mrekullueshme që kemi marrë nga kompania juaj.Nëse do të kishte një orar vlerësimi për shërbimet tuaja, unë do t'i jepja kompanisë tuaj një A+.
 • Kelly McLaren
  Kelly McLaren
  Shërbim i shkëlqyeshëm dhe miqësor, produkt i shkëlqyeshëm që funksionon perfekt, patjetër do t'ua rekomandojë këtë shitës të tjerëve.Unë do t'i jap këtij shitësi 10/10.
 • Sarah Kechayas
  Sarah Kechayas
  Unë jam një fans i këtij furnizuesi.Cilësia e produkteve këtë herë është e mirë si kurrë më parë.Koha e transportit është shumë e shkurtër, çdo pyetje do të përgjigjet menjëherë me durim.E bukur!
 • David Blackhurst
  David Blackhurst
  Produktet janë paketuar në mënyrë efektive;dorëzuar në kohën që prisja.Vendosja e logos ishte pikërisht ajo që kërkova dhe nuk lëviz.Mirënjohës që punova me Judy-n pasi ata e bënë realitet vizionin tim dhe ishin gjithmonë profesionistë me mua.Shpresoj të bëj sërish biznes me ta!
 • Joel Thibault
  Joel Thibault
  Kompakte të mrekullueshme me çmim konkurrues dhe shërbim të patëmetë, të shpejtë dhe të nivelit të lartë.Bravo Stephen!Faleminderit, zotëri, punë të mbarë!Unë do t'u sugjeroj blerësve të mi, faleminderit.
 • Sam Okada
  Sam Okada
  Shërbim i shkëlqyer dhe çmim i mirë.erdhi më shpejt nga sa prisja dhe ishte paketuar shumë mirë.Unë jam shumë i kënaqur me porosinë time!Unë rekomandoj këtë kompani dhe ata bëjnë shumë mirë me shtimin e logos tuaj gjithashtu!
inquiry_img